Rezerwacja

Promocja! Z uwagi na wygaszanie pokoju gra kosztuje 60 zł (niezależnie od liczby osób)! Rezerwacja wyłącznie telefoniczna.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 536 912 184.

Nasze pokoje

Biały wilk
W odległej krainie pełnej magii i potworów Łowca polował na odmieńca nazywanego Białym Wilkiem. Wraz ze swoim przyjaciółmi wyruszyliście, aby ostrzec Białego Wilka przed zagrożeniem. Niestety część Waszej grupy została schwytana przez Łowcę. Czas działa na waszą niekorzyść! Musicie odnaleźć swoich przyjaciół i uciec z zamku Łowcy!

Zarezerwuj

Tajny agent
Otrzymaliście anonimowy donos o miejscu pobytu poszukiwanego zabójcy. Gdy weszliście do pomieszczenia, okazało się, że znaleźliście się w pułapce. Kryminalista dla zastrzyku adrenaliny postanowił dać Wam możliwość wydostania się pokoju. Czy pokonacie zabezpieczenia i ujdziecie z życiem?

Zarezerwuj

Dom w lesie
Wasz przyjaciel parający się dziennikarstwem wyruszył do mrocznego lasu, by zebrać informacje do nowego artykułu. Po tym jak wysłał Wam lokalizację obiecującego miejsca, kontakt się urwał. Czy odnajdziecie przyjaciela żywego? Czy odkryjecie tajemnice pozornie zwykłego leśnego domu?

Zarezerwuj

LockMe


Facebook

Kontakt

skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 536 912 184

albo przez e-mail