Urodziny i eventy

Chętnie przygotujemy dla Państwa eventy dla zespołu pracowników czy urodziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Eventy firmowe

Escape room jest idealnym narzędziem do team buildingu. Gracze muszą stworzyć dobrze działający zespół, by wydostać się z pokoju o czasie. Grupa musi kłaść szczególny nacisk na komunikację i wspólne rozwiązywanie problemów, więc gracze wykształcają te postawy i umiejętności, które są niezbędne w dobrej pracy zespołowej.

Oferta jest ustalana indywidualnie dla każdego zainteresowanego, prosimy o kontakt pod adresem mazeszczecin@gmail.com

Zaplecze technicznemaze3img_1906-1024x683

Oprócz trzech pokojów, nasz escape room dysponuje czterdziestometrową salą konferencyjno-rekreacyjną z balkonem. Sala jest wyposażona w krzesła i kanapy (miejsce na ok. 20 osób), tablicę suchościeralną, czajnik oraz ekspres do kawy. 

Urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie i inne

2 pokoje dla dwóch grup (max. 6 osób w grupie) - 300 zł. Czas: 1 godzina + wstęp.

3 pokoje dla trzech grup (max. 6 osób w grupie) - 400 zł. Czas: 1 godzina + wstęp.

Po 2 wejścia dla dwóch grup - (max. 6 osób w grupie) - 500 zł (każda grupa przechodzi oba pokoje). Czas: 2 godziny + wstęp. 1 godzina sali rekreacyjnej gratis!

Po 2 wejścia dla trzech grup - (max. 6 osób w grupie) - 650 zł (każda grupa przechodzi oba pokoje). Czas: 2 godziny + wstęp. 1 godzina sali rekreacyjnej gratis!

Sala rekreacyjna: 50 zł za godzinę. Istnieje możliwość wyposażenia sali w zestaw do karaoke i gry planszowe.

Nasze pokoje

Biały Wilk
W odległej krainie pełnej magii i potworów Łowca polował na odmieńca nazywanego Białym Wilkiem. Wraz ze swoim przyjaciółmi wyruszyliście, aby ostrzec Białego Wilka przed zagrożeniem. Niestety część Waszej grupy została schwytana przez Łowcę. Czas działa na waszą niekorzyść! Musicie odnaleźć swoich przyjaciół i uciec z zamku Łowcy!

Zarezerwuj

Tajny agent (promocja - 60 zł za grę!)
Otrzymaliście anonimowy donos o miejscu pobytu poszukiwanego zabójcy. Gdy weszliście do pomieszczenia, okazało się, że znaleźliście się w pułapce. Kryminalista dla zastrzyku adrenaliny postanowił dać Wam możliwość wydostania się pokoju. Czy pokonacie zabezpieczenia i ujdziecie z życiem?

Zarezerwuj

Dom w lesie
Wasz przyjaciel parający się dziennikarstwem wyruszył do mrocznego lasu, by zebrać informacje do nowego artykułu. Po tym jak wysłał Wam lokalizację obiecującego miejsca, kontakt się urwał. Czy odnajdziecie przyjaciela żywego? Czy odkryjecie tajemnice pozornie zwykłego leśnego domu?

Zarezerwuj

LockMe


Facebook

Kontakt

skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 536 912 184

albo przez e-mail